Do svojih zavarovanj dostopajte kjerkoli in kadarkoli. Obiščite portal Do svojih zavarovanj dostopajte na MOJ VARUH ZDRAVJA MOJ VARUH ZDRAVJA

Poslovni tehnolog / analitik (m/ž)

Racunovodstvo Zaposlitev

Vzajemna zdravstvena zavarovalnica vabi k sodelovanju:

Poslovnega tehnologa / analitika (m/ž)

Ste pripravljeni igrati ključno vlogo pri vzpostavljanju sinergije med poslovno strategijo in implementacijo tehnologije? Iščemo dinamičnega poslovnega tehnologa / analitika, ki se bo pridružil naši ekipi, kjer boste ključna povezava med pričakovanji deležnikov in našimi IT rešitvami.

V svoje vrste vabimo natančnega, odgovornega, analitičnega, sistematičnega in samoiniciativnega posameznika, lahko tudi začetnika, ki bo skupaj z ekipo postavljal in uvajal nove tehnološke rešitve za posamezna poslovna področja.

OPIS DELA:

  • priprava postopkov dela in navodil na področju zavarovalnih poslov,
  • analiziranje poslovnih potreb in usklajevanje s sodelavci, z namenom razumevanja njihovih potreb,
  • usklajevanje definicij in priprava funkcionalnih specifikacij za dodelave, optimizacije in razvoj poslovnih procesov in programske opreme,
  • sodelovanje pri vzdrževanju obstoječih in razvoju novih zavarovalnih produktov,
  • testiranje programskih rešitev in obravnava napak,
  • upravljanje domenskih šifrantov,
  • priprava obrazcev in dokumentacije,
  • izvajanje podpore uporabnikom,
  • izdelava analiz in poročil.

OD KANDIDATOV PRIČAKUJEMO:

  • pridobljeno vsaj VI/2. raven izobrazbe,
  • poznavanje orodij Microsoft Office,
  • zaželeno poznavanje Microsoft CRM,
  • zaželeno poznavanje zavarovalništva in računovodstva,
  • zaželeno poznavanje poslovnih procesov, podatkovnih baz in programiranja,
  • komunikativnost, jasno pisno izražanje in dokumentiranje,
  • željo po stalnem izboljšanju na vseh področjih dela.

Delovne izkušnje niso nujen predpogoj.

KAJ PONUJAMO:

  • zaposlitev za nedoločen čas s šestmesečnim poskusnim obdobjem,
  • možnost izobraževanja, osebnega in strokovnega razvoja,
  • prijetno, dinamično in stimulativno delovno okolje,
  • hibriden način dela.

Zaposlujemo po načelu nediskriminatornosti in enakih možnosti.

Če se želite pridružiti naši ekipi, vas vabimo, da se prijavite prek portala Mojedelo.com najkasneje do 11. 5. 2024.

Nazaj na Aktualni razpisi