Do svojih zavarovanj dostopajte kjerkoli in kadarkoli. Obiščite portal Do svojih zavarovanj dostopajte na MOJ VARUH ZDRAVJA MOJ VARUH ZDRAVJA

KOMERCIALIST SVETOVALEC (m/ž)

delo na vzajemni

Ali so vam všeč tekmovanja, na katerih imate veliko možnost za zmago?

Ali znate izraziti svoje pogajalske sposobnosti in poiskati kreativne rešitve, da obe strani dosežeta svoje cilje in interese?

Učinkovito organizirate in upravljate svoj čas?

Ali ravnate premišljeno ter skrbno pretehtate vse priložnosti in tveganja, preden sprejmete odločitev?

Ali razumete, da je za uspeh treba graditi poglobljene odnose z ljudmi, s katerimi sodelujete?

Znate vse zgoraj naštete lastnosti izraziti skozi prijetno in odločno sporazumevanje?

 Če ste na zgoraj naštete trditve vsaj 3-krat odgovorili z: »Da«, potem se še danes prijavite na delovno mesto KOMERCIALIST SVETOVALEC (m/ž).

OPIS DELA:

Ponujamo izvrstno delovno okolje za samostojno svetovanje in usmerjanje prodajnih aktivnosti.

Odgovorni boste za:

  • načrtovanje in izvajanje prodajnih ter promocijskih aktivnosti na terenu,
  • obnovo in prodajo zavarovanj novim in obstoječim zavarovancem,
  • redno informiranje zavarovancev o novostih na trgu in na področju zdravstvenih zavarovanj,
  • izkoriščanje in razvoj prodajnih potencialov,
  • redno poročanje in ažurno finančno administrativno poslovanje,
  • nenehno pospeševanje prodaje in
  • doseganje planskih aktivnosti.

LOKACIJA DELA:

Ljubljana, Maribor, Koper, Kranj, Celje, Novo mesto, Murska Sobota in Ravne na Koroškem

OD KANDIDATOV PRIČAKUJEMO:

  • V. raven izobrazbe,
  • šest mesecev delovnih izkušenj,
  • zaželeno dovoljenje za opravljanje poslov zavarovalnega zastopanja in
  • vozniški izpit B kategorije.

KAJ PONUJAMO:

  • zaposlitev za nedoločen čas 6-mesečnim poskusnim delom,
  • možnost izobraževanja, osebnega in strokovnega razvoja,
  • prijetno in stimulativno delovno okolje ter
  • mentorja in trenerja prodajnih veščin.

O PODJETJU:

Vzajemna je največja specializirana zdravstvena zavarovalnica v Sloveniji. Sestavlja jo kolektiv visoko motiviranih in zavzetih sodelavcev.

Ali ste vedeli?

  • 98 % zaposlenih na Vzajemni ocenjuje, da je v zadnjem letu imelo priložnost za izpopolnjevanje in razvoj.
  • 96 % zaposlenih na Vzajemni ima občutek, da je njihovo delo pomembno.
  • 95 % zaposlenih na Vzajemni ve, kaj se od njih pričakuje.
  • 94 % zaposlenih na Vzajemni ocenjuje, da je v zadnjih sedmih dneh bilo opaženih in pohvaljenih za dobro opravljeno delo.
  • 94 % zaposlenih na Vzajemni ima občutek, da se upošteva njihovo mnenje.

Zaposlujemo po načelu nediskriminatornosti in enakih možnosti.

Pridružite se nam!

Če se želite pridružiti ekipi Vzajemne in izpolnjujete navedene pogoje, vas vabimo, da svojo prijavo oddate na naslednji naslov: anja.dragman@vzajemna.si ali ljiljana.pavkovic@vzajemna.si.

Nazaj na Aktualni razpisi