K sodelovanju vabimo STROKOVNJAKA ZA PRODAJO (m/ž)

OPIS DELA:

  • izvajanje trženjskih kampanj z uporabo CRM orodja,
  • sodelovanje pri prodajnih akcijah s poslovnimi partnerji,
  • strokovna podpora poslovnim enotam pri trženju v podjetjih,
  • priprava analiz.

OD KANDIDATOV PRIČAKUJEMO:

  • raven izobrazbe vsaj VI/2. ali V + 24 mesecev delovnih izkušenj na podobnem delovnem mestu,
  • dobro poznavanje zavarovalniškega trga in produktov,
  • zaželena licenca za opravljanje poslov zavarovalnega zastopanja,
  • izkušnje z uporabo CRM orodja, zaželeno Microsoft Dynamics,
  • odlično poznavanje programskih orodij Microsoft Office (predvsem excel, ppt, word),
  • ciljna usmerjenost,
  • komunikativnost, natančnost, ažurnost in zanesljivost.

KAJ PONUJAMO:

  • zaposlitev za določen čas – nadomeščanje porodniškega dopusta,
  • možnost izobraževanja, osebnega in strokovnega razvoja,
  • prijetno in stimulativno delovno okolje.

Zaposlujemo po načelu nediskriminatornosti in enakih možnosti.

Če se želite pridružiti naši ekipi in izpolnjujete navedene pogoje, vas vabimo, da se prijavite preko portala Mojedelo.com najkasneje do 18. 4. 2017.