SODELAVCA V KLICNEM CENTRU (m/ž)

OPIS DELA:

  • posredovanje potrebnih informacij strankam po različnih komunikacijskih kanalih,
  • svetovanje pri izbiri in koriščenju zdravstvenih zavarovanj in zdravstvenih storitev,
  • izvajanje asistenčnih storitev,
  • lažja administrativna dela,
  • iskanje izboljšav in pomoč pri optimizaciji delovnih procesov s področja klicnega centra,
  • organiziranje prodajnih sestankov.

KAJ PRIČAKUJEMO:

  • skrbnost pri delu s strankami,
  • odgovornost do dela in sodelavcev,
  • dinamičnost in prilagodljivost pri delu,
  • pozitivna naravnanost,
  • usmerjenost k ciljem,
  • prepoznavanje prodajnih priložnosti,
  • V. raven izobrazbe.

KAJ PONUJAMO:

  • zaposlitev za nedoločen čas s 6 mesečnim poskusnim delom,
  • prijetno in stimulativno delovno okolje,
  • izobraževanja, delavnice, sodelovanje v projektih Vzajemne …

Zaposlujemo po načelu nediskriminatornosti in enakih možnosti.

Če se želite pridružiti naši ekipi in izpolnjujete navedene pogoje, vas vabimo, da se prijavite preko portala Mojedelo.com najkasneje do 19.12.2019. Ob prijavi zapišite, na katero delovno mesto se prijavljate.