Skrbnik sistemov (m/ž)

OPIS DELA:

  • nameščanje in konfiguriranje programske opreme,
  • izvajanje IT podpore internim uporabnikom,
  • reševanje uporabniških problemov s področja IT,
  • pomoč pri izvajanju sistemske podpore ter sodelovanje v projektih na področju IT infrastrukture,
  • izdelava analiz in priprava poročil delovanja sistemov,
  • načrtovanje in vzdrževanje IT varnostnih standardov.

KAJ PRIČAKUJEMO:

  • najmanj VI/2. raven izobrazbe ali V. raven s 24 meseci delovnih izkušenj,
  • izkušnje z nameščanjem in vzdrževanjem IT strojne ter programske opreme,
  • razumevanje IT operacijskih sistemov,
  • osnovno poznavanje računalniških omrežij,
  • poznavanje dela z urejevalniki besedil,
  • aktivno znanje angleškega jezika,
  • dobro izražene kompetence: samostojnost, komunikativnost, sposobnost za delo v timu,
  • pripravljenost stalnega izobraževanja,
  • natančnost in zanesljivost.

KAJ PONUJAMO:

  • zaposlitev za določen čas zaradi nadomeščanja odsotnosti s 6 mesečnim poskusnim delom,
  • prijetno in stimulativno delovno okolje,
  • možnost izobraževanja, osebnega in strokovnega razvoja.

Zaposlujemo po načelu nediskriminatornosti in enakih možnosti.

Če se želite pridružiti naši ekipi in izpolnjujete navedene pogoje, vas vabimo, da svojo prijavo oddate preko portala www.mojedelo.com najkasneje do 24. 07. 2019.

Več o Vzajemni na www.vzajemna.si