SKRBNIKA ORACLE APLIKACIJ (m/ž)

OPIS DELA:

  • zagotavljanje delovanja informacijske podpore za zavarovalniško poslovanje,
  • skrbništvo zahtevnejših programskih sistemov,
  • sodelovanje s poslovnimi uporabniki in zunanjimi izvajalci pri vzdrževanju, razvoju in testiranju informacijskih rešitev zavarovalnice.

PRIČAKUJEMO:

  • najmanj VI./2 raven izobrazbe ali V. raven s 24 meseci ustreznih delovnih izkušenj,
  • izkušnje z Oracle okoljem in povezanimi Oracle orodji (Forms/Reports)
  • natančnost, sistematičnost, analitičnost, ažurnost, zanesljivost, komunikativnost, jasno pisno izražanje in dokumentiranje,
  • željo po stalnem izboljšanju na vseh področjih dela.

Poznavanje zakonodaje (ZVOP) in standardov informacijske varnosti (ISO 27001) je prednost.

KAJ PONUJAMO:

  • zaposlitev za nedoločen čas s poskusnim delom,
  • možnost izobraževanja, osebnega in strokovnega razvoja,
  • prijetno in stimulativno delovno okolje.

Zaposlujemo po načelu nediskriminatornosti in enakih možnosti.

Če se želite pridružiti naši ekipi in izpolnjujete navedene pogoje, vas vabimo, da se prijavite preko portala Mojedelo najkasneje do 25.2.2018.

KOMERCIALISTA SVETOVALCA (m/ž)

OPIS DELA:

  • načrtovanje in izvajanje prodajnih ter promocijskih aktivnosti na terenu;
  • negovanje prodajnega portfelja;
  • izvajanje poprodajnih opravil.

LOKACIJA DELA:

  • poslovna enota Kranj

OD KANDIDATOV PRIČAKUJEMO:

  • V. raven izobrazbe;
  • 6 mesecev delovnih izkušenj;
  • zaželeno dovoljenje za opravljanje poslov zavarovalnega zastopanja;
  • vozniški izpit B kategorije.

Če se želite pridružiti naši ekipi in izpolnjujete navedene pogoje, vas vabimo, da nam svojo prijavo pošljete na naslov kadri@vzajemna.si.