VZAJEMNA zdravstvena zavarovalnica, d.v.z., vabi k sodelovanju

STROKOVNJAKA ZA OBDELAVO ZAVAROVALNIH PRIMEROV (m/ž)

Opis dela:

  • priprava strokovnih gradiv na temo zdravstvenega zavarovanja in zdravstvenega sistema,
  • spremljanje razvoja in trendov v zavarovalništvu in zdravstvu,
  • spremljanje predpisov s področja dela ter pripravljanje predlogov procesov kot posledica spremenjenih oz. novih predpisov,
  • spremljanje podatkov o gibanju škod ter vsebinska razlaga zaznanih odstopanj,
  • izdelava različnih analiz, poročil in študij na področju zdravstva, zavarovalništva in obdelave zavarovalnih primerov,
  • vsebinsko reševanje zahtevnejših reklamacij oziroma pritožb zavarovancev,
  • sodelovanje pri pripravi podlag za informacijsko podporo za nadgradnjo obdelave in spremljanja škod,
  • sodelovanje pri definiranju vsebine novih zavarovanj in pripravi podpore zanje,
  • samostojna obdelava zavarovalnih primerov izvajalcev zdravstvenih storitev in zavarovancev,
  • izvajanje internih predstavitev,
  • podajanje predlogov za nadgradnjo delovanja sektorja za zavarovalne primere.

Od kandidatov pričakujemo:

  • najmanj VI/2 raven izobrazbe ali V. raven s 24 meseci delovnih izkušenj,
  • aktivno znanje angleškega jezika,
  • poznavanje področja zavarovalništva in zdravstvenega sistema,
  • poznavanje področnih zakonov (Zakona o zdravstvenem varstvu in zdravstvenem zavarovanju, Zakona o zdravstveni dejavnosti, Zakona o zavarovalništvu in  Zakona o varstvu osebnih podatkov),
  • poznavanje medicinskih izrazov in diagnoz,
  • sposobnost pisnega in ustnega izražanja,
  • dobro poznavanje orodij MS Office in ostalih orodij za pripravo analiz,
  • natančnost, sistematičnost, analitičnost, ažurnost in zanesljivost.

Kaj ponujamo:

  • zaposlitev za nedoločen čas s poskusnim delom,
  • možnost izobraževanja, osebnega in strokovnega razvoja,
  • prijetno in stimulativno delovno okolje.

Zaposlujemo po načelu nediskriminatornosti in enakih možnosti.

Če se želite pridružiti naši ekipi in izpolnjujete navedene pogoje, vas vabimo, da se prijavite preko portala Mojedelo najkasneje do 23. 12. 2016.