Ste prodajno naravnani in ciljno usmerjeni?

Vam veliko pomeni fleksibilen delovni čas?

Radi delate z ljudmi in nimate težav s komunikacijo?

Vas novosti in spremembe motivirajo in vam predstavljajo priložnost za uspeh?

Ponujamo vam odlično priložnost za osebni razvoj …

V svojo sredino vabimo

KOMERCIALISTA SVETOVALCA (m/ž)

OPIS DELA:

  • načrtovanje in izvajanje prodajnih ter promocijskih aktivnosti na terenu;
  • negovanje prodajnega portfelja;
  • izvajanje poprodajnih opravil.

LOKACIJA DELA:

  • poslovna enota Novo mesto, območje Posavja.

OD KANDIDATOV PRIČAKUJEMO:

  • V. raven izobrazbe;
  • 6 mesecev delovnih izkušenj;
  • zaželeno dovoljenje za opravljanje poslov zavarovalnega zastopanja;
  • vozniški izpit B kategorije.

KAJ PONUJAMO:

  • zaposlitev za določen čas – nadomeščanje porodniškega dopusta z možnostjo kasnejše zaposlitve za nedoločen čas;
  • možnost izobraževanja, osebnega in strokovnega razvoja,
  • prijetno in stimulativno delovno okolje.

Zaposlujemo po načelu nediskriminatornosti in enakih možnosti.

Če se želite pridružiti naši ekipi in izpolnjujete navedene pogoje, vas vabimo, da se prijavite preko portala Mojedelo.com najkasneje do 22. 10. 2017.

Več o Vzajemni na www.vzajemna.si