SODELAVCA ZA OBDELAVO ZAVAROVALNIH PRIMEROV IZVAJALCEV (m/ž)

OPIS DELA:

  • obdelava obračunskih dokumentov izvajalcev zdravstvenih storitev,
  • vsebinska kontrola obračunskih dokumentov,
  • obdelava in reševanje škodnih zahtevkov zavarovancev,
  • pisna in ustna komunikacija z zavarovanci in izvajalci zdravstvenih storitev ter pomoč poslovnim enotam pri sklepanju,
    • sodelovanje s pogodbenimi zdravniki zavarovalnice,
    • sodelovanje in skrbništvo nad pogodbenimi partnerji,
    • izvajanje škodno asistenčnih storitev za zavarovance,
    • oblikovanje regresnih zahtevkov,
    • reševanje pritožb,
    • priprava navodil in poslovnih procesov,
    • priprava zahtevkov za nadgradnjo aplikacije za vodenje škodnih zahtevkov,
    • sodelovanje pri preprečevanju in odkrivanju goljufij,
    • sodelovanje pri razvoju novih produktov,
    • saldakonti škod,
    • iskanje izboljšav in racionalizacija delovnih procesov s področja obdelave zavarovalnih primerov.
    • izvajanje drugih operativnih procesov s področja obdelave zavarovalnih primerov.

 OD KANDIDATOV PRIČAKUJEMO:

  • najmanj V. raven izobrazbe ekonomske ali druge ustrezne smeri,
  • poznavanje obdelave obračunskih dokumentov izvajalcev zdravstvenih storitev,
  • zaželene izkušnje na področju obdelave škodnih zahtevkov zavarovancev,
  • zaželeno poznavanje procesov v zavarovalništvu in zdravstvenega sistema,
  • zaželeno znanje angleškega jezika,
  • dobro poznavanje orodij MS Office,
  • sposobnost timskega dela,
  • sposobnost pisnega in ustnega izražanja,
  • natančnost, sistematičnost, ažurnost in zanesljivost.

KAJ PONUJAMO:

  • zaposlitev za nedoločen čas s poskusnim delom,
  • možnost izobraževanja, osebnega in strokovnega razvoja,
  • prijetno, dinamično in stimulativno delovno okolje.

Zaposlujemo po načelu nediskriminatornosti in enakih možnosti.

Če se želite pridružiti naši ekipi in izpolnjujete navedene pogoje, vas vabimo, da se prijavite preko portala Mojedelo.com najkasneje do 24.8.2018.

Povezava do oglasa na portalu MojeDelo.com