KLICNI CENTER

studentsko delo klicni center min

Urna postavka: (3.90 EUR/h neto) 4,61 EUR/h bruto + provizija
Kraj dela: LJUBLJANA
Opis dela: Uspešno podjetje za delo v klicnem centru, išče več resnih, zanesljivih, motiviranih in komunikativnih študentov in študentk. Ponujamo dinamično delo v mladem in prijetnem kolektivu. Delovni čas je po dogovoru, urna postavka je fiksna + provizija. Prijave sprejemamo na kontaktno številko ali na e-mail.
Št. prostih mest: več
Trajanje: dlje časa
Delovnik: po dogovoru
Kontaktna številka: 01 47 18 759
Kontaktni e-mail: kadri@vzajemna.si

 Študentsko delo: informatik

Opis del in nalog:

  • nameščanje in konfiguriranje programske opreme
  • izvajanje IT podpore internim uporabnikom
  • reševanje uporabniških problemov s področja IT
  • pomoč pri izvajanju sistemske podpore ter  sodelovanje v projektih na področju IT infrastrukture
  • izdelava analiz in priprava poročil delovanja sistemov
  • načrtovanje in vzdrževanje IT varnostnih standardov
  • po nalogu nadrejenega bo izbrani kandidat opravljal tudi dela, ki izhajajo iz procesov dela in druga dela, ki ustrezajo njegovi strokovni usposobljenosti

Od kandidatov pričakujemo:

  • izkušnje z nameščanjem in vzdrževanjem IT strojne ter programske opreme
  • razumevanje IT operacijskih sistemov
  • osnovno poznavanje računalniških omrežij
  • poznavanje dela z urejevalniki besedil
  • aktivno znanje angleškega jezika

Kompetence:

  • samostojnost
  • komunikativnost
  • sposobnost za delo v timu
  • sposobnost in pripravljenost učenja
  • natančnost in zanesljivost

Trajanje zaposlitve:
po dogovoru, s septembrom 2019 možnost zaposlitve za določen čas 1 leta (nadomeščanje)

Vsi, ki se vidite v tem opisu pošljite CV na elektronski naslov kadri@vzajemna.si.