KOMERCIALIST SVETOVALEC (m/ž)

OPIS DELA:

  • načrtovanje in izvajanje prodajnih ter promocijskih aktivnosti na terenu;
  • negovanje prodajnega portfelja;
  • izvajanje poprodajnih opravil.

LOKACIJA DELA:

  • Velenje z okolico

OD KANDIDATOV PRIČAKUJEMO:

  • V. raven izobrazbe;
  • 6 mesecev delovnih izkušenj;
  • zaželeno dovoljenje za opravljanje poslov zavarovalnega zastopanja;
  • vozniški izpit B kategorije.

KAJ PONUJAMO:

  • zaposlitev za nedoločen čas s 6 mesečnim poskusnim delom;
  • fleksibilen delovni čas;
  • možnost izobraževanja, osebnega in strokovnega razvoja;
  • mentorja in trenerja;
  • prijetno in stimulativno delovno okolje.

Vrednote Vzajemna

O PODJETJU:

Ali ste vedeli?

98 % zaposlenih na Vzajemni ocenjuje, da je v zadnjem letu imelo priložnost za izpopolnjevanje in razvoj.

• 96 % zaposlenih na Vzajemni ima občutek, da je njihovo delo pomembno.

• 95 % zaposlenih na Vzajemni ve, kaj se od njih pričakuje.

• 94 % zaposlenih na Vzajemni ocenjuje, da je v zadnjih sedmih dneh bilo opaženih in pohvaljenih za dobro opravljeno delo.

• 94 % zaposlenih na Vzajemni ima občutek, da se upošteva njihovo mnenje.

Zaposlujemo po načelu nediskriminatornosti in enakih možnosti.

Če se želite pridružiti naši ekipi in izpolnjujete navedene pogoje, vas vabimo, da se prijavite preko portala Mojedelo.com najkasneje 22.11.2020

Nazaj na Aktualni razpisi